Zapraszamy na Silesia O-Cup!

Zapraszamy wszystkich na niezwykłe wydarzenie, jakim będzie Silesia O-Cup. Jest to jednocześnie XVII edycja znanych zawodów Limanowa Cup. Impreza odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2018 r. w samym sercu Górnego Śląska, czyli w Katowicach, Chorzowie i Bytomiu.21.02.2018
Nasze zawody dołączyły do Euroregionalnej Ligi Biegu na Orientację. Jest to cykl zawodów rozgrywanych w Polsce, Czechach i na Słowacji. W kalendarzu oprócz Silesia O-Cup są także duże czeskie zawody Grand Prix Silesia.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału także w innych zawodach tego cyklu, gdyż są one ciekawe i zlokalizowane niedaleko od Śląska.


10.02.2018
Naszym partnerem zostały największe na Węgrzech zawody - Hungaria Kupa. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony tych zawodów. Być może znajdzie się grupa chętnych, którzy w połowie sierpnia wybiorą się na Węgry, by powalczyć w bardzo ciekawym terenie.


23.01.2018
Z uwagi na duże zainteresowanie stworzyliśmy kolejną kategorię: DUET. Jest to kategoria dla zawodników, którzy chcą wystartować w parach. Trasy będą odpowiednie dla początkujących, więc na pewno każdy da sobie radę.


11.01.2018
W najnowszym numerze magazynu Bieg na Orientację, który ukazał się w grudniu można znaleźć plakat naszych zawodów. Kto jeszcze nie widział - zapraszamy na stronę 48.


16.12.2018
Na liście zgłoszonych mamy już pierwszych zawodników. Zachęcamy kolejnych.

Na terenie, gdzie odbędzie się Etap 2 do wczoraj odbywał się Szczyt Klimatyczny COP24. Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie można zobaczyć teren zawodów wraz z infrastrukturą tego wydarzenia.
Przy okazji zachęcamy do polubienia naszego fanpage. Będziemy na nim prezentować wiele ciekawych informacji wziązanych z zawodami.


4.12.2018
Uruchomiliśmy formularz zgłoszeniowy. Dostępny jest on w menu po lewej w zakładce "Zgłoszenia".


1.11.2018
Witamy na oficjalnej stronie zawodów Silesia O-Cup.
Część osób trafiła tutaj szukając informacji o zawodach Limanowa Cup. I to nie jest pomyłka. W przyszłym roku w ramach cyklu Limanowa Cup odbędą się zawody w samym sercu Górnego Śląska.

Zapewne niewiele osób miało okazję pobiegać na orientację w tych stronach, będzie to więc dobra okazja do nadrobienia tych zaległości. Przygotowujemy dla Was 4 etapy, które rozegrane zostaną w 3 dni. Będą to 2 biegi leśne, bieg leśno-parkowy oraz bieg miejski.
Każdy etap będzie innego rodzaju wyzwaniem i każdy zabierze Was w inne ciekawe miejsce.

Zachęcamy do zapoznania się z biuletynem 0, który jest dostępny w zakładce "Biuletyny". Dodatkowo w zakładkach "Teren i mapy" oraz "Dojazd" można zobaczyć szczegóły dotyczące poszczególnych etapów i poznać ich lokalizację.

Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!